+302106747361 akipraios@gmail.com
 
 
 
 
 

Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 32
αγγελίες: 32
€ 3.500.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Σύρος, Φοίνικας
Εμβαδόν
600 τ.μ.
Δωμάτια
7
Μπάνια
7
Λεπτομέρειες
€ 2.400 /μήνα

Μεζονέτα για ενοικίαση

Εκάλη, Κάτω Εκάλη
Εμβαδόν
320 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
€ 1.450.000

Οικόπεδο προς πώληση

Αβία, Γερανού
Εμβαδόν
3.000 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
483 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 2.400.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Μαραθώνας, Σχινιάς
Εμβαδόν
700 τ.μ.
Δωμάτια
6
Μπάνια
7
Λεπτομέρειες
€ 1.200.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Μαρκόπουλο, Πόρτο Ράφτη
Εμβαδόν
540 τ.μ.
Δωμάτια
6
Μπάνια
5
Λεπτομέρειες
€ 7.500 /μήνα

Γραφείο για ενοικίαση

Χαλάνδρι, Αγία Βαρβάρα
Εμβαδόν
260 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
29 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 3.400 /μήνα

Διαμέρισμα για ενοικίαση

Μετς - Καλλιμάρμαρο, Μετς
Εμβαδόν
174 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 1.000.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Παλαιό Ψυχικό, Άγιος Δημήτριος
Εμβαδόν
170 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
€ 6.500.000

Ξενοδοχείο προς πώληση

Σαντορίνη, Φοινικιά
Εμβαδόν
700 τ.μ.
Χώροι
12
Τιμή ανά τ.μ.
9.286 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 3.000.000

Ξενοδοχείο προς πώληση

Σαντορίνη, Φοινικιά
Εμβαδόν
650 τ.μ.
Χώροι
9
Τιμή ανά τ.μ.
4.615 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 8.500 /μήνα

Διαμέρισμα για ενοικίαση

Μετς - Καλλιμάρμαρο, Μετς
Εμβαδόν
246 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
€ 5.200 /μήνα

Διαμέρισμα για ενοικίαση

Παλαιό Ψυχικό, Ευκάλυπτοι - Άνω Φάρος
Εμβαδόν
290 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
5
Λεπτομέρειες
€ 12.000 /μήνα

Γραφείο για ενοικίαση

Μετς - Καλλιμάρμαρο, Μετς
Εμβαδόν
357 τ.μ.
Χώροι
3
Τιμή ανά τ.μ.
34 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 9.500.000

Κτίριο επαγγελματικών χώρων προς πώληση

Μοσχάτο, Εθνική οδός - Μακρυγιάννη
Εμβαδόν
3.400 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
2.794 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 2.150.000

Κτίριο επαγγελματικών χώρων προς πώληση

Εκάλη, Άνω Εκάλη
Εμβαδόν
1.981 τ.μ.
Χώροι
3
Τιμή ανά τ.μ.
1.085 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 3.500 /μήνα

Ξενοδοχείο για ενοικίαση

Παύλιανη, Κέντρο
Εμβαδόν
400 τ.μ.
Χώροι
11
Τιμή ανά τ.μ.
9 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 55.000 /μήνα

Κτίριο επαγγελματικών χώρων για ενοικίαση

Κολωνάκι - Λυκαβηττός, Κολωνάκι
Εμβαδόν
1.692 τ.μ.
Χώροι
6
Τιμή ανά τ.μ.
33 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 52.000 /μήνα

Γραφείο για ενοικίαση

Μαρούσι, Κέντρο
Εμβαδόν
1.420 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
37 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 17.000 /μήνα

Γραφείο για ενοικίαση

Μαρούσι, Κέντρο
Εμβαδόν
500 τ.μ.
Χώροι
2
Τιμή ανά τ.μ.
34 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 1.250 /μήνα

Διαμέρισμα για ενοικίαση

Νέο Ψυχικό, Αγία Σοφία
Εμβαδόν
110 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 2.500.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Γκύζη - Πεδίον Άρεως, Πεδίο Άρεως
Εμβαδόν
600 τ.μ.
Δωμάτια
5
Μπάνια
4
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • »
  • ›|

Λειτουργούμε από το 1989 βασιζόμενοι στην εμπειρία μας και την εξειδίκευσή μας, στα Βόρεια Προάστια για Επαγγελματικά ακίνητα!

Πλοήγηση

  • Η εταιρεία μας
  • Ακίνητα
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302106747361
    • +306944388181
    • Λεωφόρος Δημοκρατίας, 4, Νέο Ψυχικό Ελλάδα, 15451, Νέο Ψυχικό (Αθήνα - Βόρεια Προάστια)
    • akipraios@gmail.com
    (C) 2026 REAL ESTATE ΚΥΠΡΑΙΟΣ - Powered by spitogatos.gr